ABB

O firmie

ABB jest pracodawcą stawiającym na równe szanse zatrudnienia i różnorodność w miejscu pracy.

Pracujemy razem każdego dnia…

…aby tworzyć innowacyjne rozwiązania, stanowiące wartość dodaną dla klientów. Ich sukces to nasz sukces, a także korzystny wpływ na społeczeństwo i środowisko.

 

Dlaczego warto wybrać ABB

Pierwszy rozdział ekscytującej historii 

ABB jest wiodącą globalną firmą technologiczną, która stymuluje transformację gospodarek i społeczeństw, budując ich przyszłość w sposób wydajny i zrównoważony. Wzbogacając produkty elektryfikacji, robotyki, automatyki i systemów napędowych o oprogramowanie, ABB wyznacza nowe granice technologii i poziomy efektywności. Za sukcesem firmy stoi 105 tys. utalentowanych pracowników w ponad 100 krajach, którzy kontynuują ponad 130‑letnią historię ABB.

Rekrutacja

To tutaj zaczyna się Twoja przygoda z ABB

Idź dalej i sprawdź, co możesz zrobić 

ABB to doskonałe miejsce pracy,  aby przełożyć swoją wiedzę na praktykę i rozpocząć gromadzenie doświadczenia i budowanie ścieżki satysfakcjonującej kariery. W ponad 100 krajach oferujemy stypendia, staże, praktyki i prace wakacyjne trwające od dwóch miesięcy do dwóch lat.

Szukamy wyjątkowych studentów, którzy pomogą nam sprostać wyzwaniom, przed którymi stoimy dzisiaj, aby umożliwić zdrowsze i lepsze jutro. Przyczyń się do upowszechniania kultury, w której indywidualne różnice są nie tylko mile widziane, ale i celebrowane

Jeśli jesteś gotowy dać z siebie to, co najlepsze, dołącz do nas.

Twoje kolejne kroki by dołączyć do ABB

01

Znajdź pracę dla siebie

Przejrzyj bieżące oferty
lub uzyskaj rekomendacje na podstawie swoich umiejętności i zainteresowań.
Możesz zwrócić się o pomoc do naszego ChatBota!

02

Powiadomienia o ofertach pracy

Żadna oferta Cię nie zainteresowała? Na pewno niedługo pojawi się coś, co Cię zaciekawi. Włącz powiadomienia o ofertach pracy, aby być na bieżąco.

03

Wszystko jasne?

Przeczytaj dokładnie ogłoszenie o pracę, aby upewnić się, że dane stanowisko jest zgodne z Twoimi osobistymi celami. Jeśli coś jest niejasne lub masz pytania, zapytaj naszego ChatBota!

04

Aplikacja gotowa?

Uzupełnij wymagane dane i wczytaj wybrane przez siebie dokumenty.
Jeśli na to zezwolisz, możemy wypełnić Twoją aplikację automatycznie, korzystając z danych w Twoim CV lub profilu LinkedIn – szybko, sprawnie i wydajnie.

05

Wstępna selekcja

Kandydaci są oceniani i do dalszego etapu rekrutacji wybierane są profile, które najlepiej pasują do wymogów na danym stanowisku pracy.

06

Rozmowy kwalifikacyjne

W zależności od stanowiska, możemy Cię zaprosić na wstępną rozmowę kwalifikacyjną / ocenę online (z wykorzystaniem najnowszych technologii), a następnie na serię rozmów z działem HR i menedżerami zatrudniającymi, pozwalających poznać Twoje doświadczenie, motywację, umiejętności i dopasowanie kulturowe.

07

Gratulacje!

Przeczytaj dokładnie ogłoszenie o pracę, aby upewnić się, że dane stanowisko jest zgodne z Twoimi osobistymi celami. Jeśli coś jest niejasne lub masz pytania, zapytaj naszego ChatBota!

08

Onboarding

Aby maksymalnie ułatwić Ci start, przed dołączeniem do firmy i/lub w pierwszym dniu pracy zapewnimy Ci wszystkie niezbędne materiały onboardingowe.

KOGO SZUKAMY?

Do naszego zespołu poszukujemy osób o zróżnicowanym profilu zawodowym – począwszy od stanowisk produkcyjnych, poprzez wykwalifikowanych inżynierów, aż po funkcje biznesowe. Zapraszamy zarówno absolwentów szkół technicznych, jak również studentów kierunków ekonomicznych, informatycznych, filologii i zarządzania

Potrafisz odnaleźć się w dynamicznym środowisku? Jesteś ambitny oraz gotowy na angażującą, ale i pełną wyzwań pracę? Z pewnością odnajdziesz się w naszym zespole!

Dołącz do ambitnego zespołu

Znajdź dla siebie najlepsze szanse rozwoju 

Jeśli szukasz pracy, która ma sens,  chcesz mieć wkład w projekty realizowane na całym świecie i w postęp technologiczny, przyłącz się do nas. Od ponad 130 lat jesteśmy w ścisłej czołówce innowacji. Czy chcesz tworzyć historię razem z nami?

Programy stażowe

Jesteśmy przekonani, że młodzi ludzie zawsze wnoszą pozytywną energię do organizacji. Dlatego ich rozwój jest dla nas tak ważny. Robimy wszystko, żeby nasze programy stażowe były jak najbardziej atrakcyjne.

W Krakowie nabór na staże odbywa się przez cały rok. Dogodne lokalizacje oraz elastyczny czas pracy sprawiają, że połączenie stażu ze studiami jest u nas możliwe. Co dzień udowadnia to ponad 200 studentów, zarówno kierunków technicznych i informatycznych, jak również tych związanych z zarządzaniem czy ekonomią/finansami.

Wszystkie nasze oferty stażowe można znaleźć na stronach: careers.abb oraz talentplace.pl/abb

Dla tych, ze szczególnymi ambicjami, raz w roku uruchamiamy Global Early Talent Program – 18-miesięczny staż na najwyższym poziomie – Finansach lub Systemach Informatycznych. Jego uczestnicy rozpoczynają staż w Polsce, a później kontynuują go w wybranych krajach.   . A ponieważ ABB to globalna firma – jest w czym wybierać! Szereg międzynarodowych projektów pomaga uczestnikom programu rozwinąć umiejętności przywódcze, pogłębić wiedzę i zrozumienie kluczowych aspektów wybranej dziedziny oraz uzyskać wgląd w strategię biznesową jednej z najbardziej innowacyjnych organizacji na świecie.

Oferty Pracy

Oferty pracy ABB SP. Z O.O.

Kraków

Tu wkrótce pojawią się oferty pracy ABB SP. Z O.O.

Wrocław

Tu wkrótce pojawią się oferty pracy ABB SP. Z O.O.

Poznań

Tu wkrótce pojawią się oferty pracy ABB SP. Z O.O.

Oferty staży ABB SP Z O.O.

Tu wkrótce pojawią się oferty staży ABB SP. Z O.O.

Zależy nam 

W ABB zależy nam na pracownikach i ich historiach. tworzymy bezpieczne, uczciwe, sprawiedliwe i inkluzywne środowisko pracy, w którym każdy może się rozwijać i osiągać sukces, bez względu na płeć, pochodzenie etniczne, orientację seksualną lub kulturalną, wyznanie czy pochodzenie społeczne. Różnorodność stanowi siłę naszych zespołów. Wysokie standardy uczciwości, które wyznaje ABB, znajdują odzwierciedlenie we wszystkim co robimy. 

Czy podzielasz nasze wartości?

Fundamentem naszej kultury są nasze wartości. To one kształtują wszystko, co robimy, kierują naszym zachowaniem i interakcjami z naszymi współpracownikami, klientami, partnerami i całym społeczeństwem oraz pomagają nam realizować nasz cel. Działając zgodnie z czterema wartościami ABB, dajemy przykład tego, jak należy postępować i prowadzić biznes.

Odwaga

 • Podejmujemy działania i bierzemy za nie odpowiedzialność
 • Głośno wyrażamy swoje opinie i nie wahamy się prosić o pomoc
 • Podejmujemy skalkulowane ryzyko, aby osiągnąć sukces

Troska

 • Dbamy o naszych klientów, pracowników i środowisko naturalne
 • Szanujemy i cenimy różnice
 • Postępujemy właściwie i etycznie

Ciekawość

 • Wierzymy, że zawsze istnieje lepszy sposób na realizację zadania lub celu
 • Jesteśmy liderem dzięki technologiom i innowacjom
 • Wiedzę czerpiemy zarówno z sukcesów, jak i porażek

Współpraca

 • Wierzymy, że mądrzy ludzie ze sobą współpracują
 • Czerpiemy wzajemnie ze swoich kompetencji i mocnych stron
 • Jesteśmy partnerem dla naszych klientów

Rekrutacja

Do naszego zespołu poszukujemy osób o zróżnicowanym profilu zawodowym – począwszy od stanowisk produkcyjnych, poprzez wykwalifikowanych inżynierów, aż po funkcje biznesowe. Zapraszamy zarówno absolwentów szkół technicznych, jak również studentów kierunków ekonomicznych, informatycznych, filologii i zarządzania.

Potrafisz odnaleźć się w dynamicznym środowisku? Jesteś ambitny oraz gotowy na angażującą, ale i pełną wyzwań pracę? Z pewnością odnajdziesz się w naszym zespole!

Galeria

Kontakt

Dane kontaktowe

ABB

Centrum Usług Wspólnych ABB (ABB Global Business Services Center)
Ul. Przy Rondzie 4, Kraków

 

Korporacyjne Centrum Technologiczne ABB (ABB Corporate Technology Center)
Ul. Starowiślna 13A, Kraków