Student Depot Wrocław

Opis domu studenta

 

Matura już praktycznie za Tobą! Czas pomyśleć o studiach i jakimś wygodnym zakwaterowaniu, które da Ci  poczucie prywatności, a jednocześnie zapewni atmosferę kampusu międzynarodowej uczelni, gdzie poznasz studentów z całego świata! Jest tylko jedno takie miejsce –  prywatne akademiki o podwyższonym standardzie Student Depot w największych polskich miastach akademickich: Łodzi, Poznaniu, Lublinie, Wrocławiu, Warszawie i Gdańsku.

 

Więcej informacji na stronie: www.studentdepot.pl. Zapraszam też do podglądania życia naszych mieszkańców na Instagramie student_depot_official

Idź do Akademika

 

Student Depot to grupa prywatnych akademików o podwyższonym standardzie w największych polskich miastach akademickich: Łodzi, Poznaniu, Lublinie, Wrocławiu, Warszawie i Gdańsku.

Akademiki Student Depot zagwarantują Ci wszystko czego potrzebujesz, żeby komfortowo mieszkać, studiować i spędzać czas wolny.

  • świetne lokalizacje – zawsze blisko uczelni i centrum miasta
  • szybki internet i wszystkie media w cenie
  • wysoki standard pokoi studenckich
  • bezpieczeństwo dzięki ochronie 24/7
  • dostęp do stref WORK&CHILL, gdzie można wspólnie studiować i spędzać czas wolny
  • wyjątkową, międzynarodową atmosferę kampusu studenckiego

Już teraz wynajmij jeden z wygodnych pokoi studenckich o wysokim standardzie, który da Ci poczucie prywatności i komfortu, a jednocześnie zapewni atmosferę kampusu międzynarodowej uczelni, gdzie poznasz studentów z całego świata!

Pokoje

W pokojach Student Depot we Wrocławiu znajdziesz wszystko czego potrzebujesz by wygodnie mieszkać i studiować. Masz tu do dyspozycji: wygodne łóżko, biurko z krzesłem, przestronną szafę, wiszące szafki i półki, aneks kuchenny z lodówką i płytą grzewczą do gotowania, a także prywatną łazienkę z wygodnym prysznicem. Podłoga wyłożona jest miękką wykładziną dla wyjątkowego komfortu. Obowiązkowa, dodatkowa comiesięczna opłata All-Inclusive za 145 PLN to: szybkie wi-fi, nielimitowane użycie mediów,siłownia, strefa work&chill, ochrona 24/7.

JEDNOOSOBOWE STUDIO 1 450 PLN
STUDIO TYPU DOUBLE – DLA PARY 1 825 PLN

rekrutacja

Kontakt

Student Depot Wrocław

tel. 48794416332
wroclaw@studentdepot.pl
 
Godziny pracy biura:
9:00-18:00 pn-pt
 
Student Depot Wrocław
ul. Robotnicza 96
53-608 Wrocław