Student Depot Wrocław

Opis domu studenta

 

Matura już praktycznie za Tobą! Czas pomyśleć o studiach i jakimś wygodnym zakwaterowaniu, które da Ci  poczucie prywatności, a jednocześnie zapewni atmosferę kampusu międzynarodowej uczelni, gdzie poznasz studentów z całego świata! Jest tylko jedno takie miejsce –  prywatne akademiki o podwyższonym standardzie Student Depot w największych polskich miastach akademickich: Łodzi, Poznaniu, Lublinie, Wrocławiu, Krakowie, Warszawie i Gdańsku.

 

Więcej informacji na stronie: www.studentdepot.pl. Zapraszam też do podglądania życia naszych mieszkańców na Instagramie student_depot_official

Idź do Akademika

W akademiku Student Depot we Wrocławiu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by wygodnie mieszkać i studiować w doskonale skomunikowanej części miasta. Oferujemy 4 rodzaje wygodnie wyposażonych jednostek mieszkalnych (jednoosobowych i dla par). U nas media wliczone są w cenę czynszu, a ochrona pracuje całą dobę. Do dyspozycji mieszkańców jest siłownia, strefa nauki, pralnie, strefa telewizyjna, patio. W akademiku możesz wziąć udział w popołudniowych aktywnościach takich jak: wspólne seanse filmowe, gra na Play Station 5 oraz w planszówki albo wieczory tematyczne.
Już teraz wynajmij swoje studio, które da Ci poczucie prywatności i komfortu, a jednocześnie zapewni atmosferę kampusu międzynarodowej uczelni, gdzie poznasz studentów z całego świata!

 

Pokoje

W pokojach Student Depot we Wrocławiu znajdziesz wszystko czego potrzebujesz by wygodnie mieszkać i studiować. Masz tu do dyspozycji: wygodne łóżko, biurko z krzesłem, przestronną szafę, wiszące szafki i półki, aneks kuchenny z lodówką i płytą grzewczą do gotowania, a także prywatną łazienkę z wygodnym prysznicem. Podłoga wyłożona jest miękką wykładziną dla wyjątkowego komfortu.

Nie musisz się niczym martwić, ponieważ w opłatę za akademik wliczona jest, siłownia, nielimitowane zużycie mediów, dostęp do strefy work&chill, ochrona 24/7 i pomoc technika. Szybkie Wi-Fi w pokojach i strefach wspólnych jest bezpłatne.

JEDNOOSOBOWE STUDIO 2 250 PLN
STUDIO TYPU DOUBLE – DLA PARY 2 600 PLN

rekrutacja

Kontakt

Student Depot Wrocław

tel. 48794416332
wroclaw@studentdepot.pl
 
Godziny pracy biura:
9:00-18:00 pn-pt
 
Student Depot Wrocław
ul. Robotnicza 96
53-608 Wrocław