Wrocławska mapa akademicka

O Akademiku

Idealne miejsce na start w nowym mieście.
Nasze prywatne akademiki to nie tylko pokoje studenckie. To nowoczesna przestrzeń do pracy i nauki w idei co-living. Wszystko z dedykowanym wsparciem Managerów Basecamp gotowych do pomocy kiedy potrzebujesz.

Pokoje i udogodnienia.
Wszystkie nasze pokoje są prywatne i posiadają łazienki. Niektóre z naszych pokoi posiadają również prywatny aneks kuchenny. Pralnia 24/7 z dużą ilością maszyn,więc nie musisz czekać. Super szybkie WIFI.

Bezpieczeństwo i media.
24/7 ochrona, aby zapewnić bezpieczeństwo Tobie i Twoim rzeczom. Nasza miesięczna opłata obejmuje wszystkie media i udogodnienia.

Czas wolny.
24/7 dostęp do naszej siłowni z najnowszym i najlepszym sprzętem. Kino, w którym możesz łatwo oglądać filmy ze znajomymi. Regularne imprezy towarzyskie organizowane przez nasz wewnętrzny zespół.

Oferta

Base room

Basecamp Base room jest wyposażony we wszystko, byś poczuł się tutaj jak w domu. Idealny dla jednej osoby ma na wyposażeniu pojednycze łóżko, przestrzeń do pracy, miejsce do przechowywania niezbędnych materiałów i łazienkę ensuite. Dodatkowo studenci mają pełen dostęp do siłowni, yoga, WiFi, wspólnej kuchni, pralni, stref wypoczynku, czy pobudzających kreatywność przestrzeni do co-workingu. Wszystko na wyciągnięcie ręki.

Sprawdź ceny
Base room L

Basecamp Base Room L posiada przestrzeń do relaksu i odpoczynku w komfortowych warunkach. Idealne dla jednej osoby ma na wyposażeniu podwójne łóżko, przestrzeń do pracy, miejsce do przechowywania niezbędnych materiałów i łazienkę ensuite. Dodatkowo studenci mają dostęp do siłowni, yoga, WiFi, wspólnej kuchni, pralni, stref wypoczynku, czy pobudzających kreatywność przestrzeni do co-workingu. Wszystko na wyciągnięcie ręki.

Sprawdź ceny
Studio z aneksem kuchennym

Basecamp Studio z aneksem kuchennym zaprojektowano z myślą o wygodzie, prywatności i swobodzie. Design i wyposażenie gwarantują, że poczujesz się jak w domu. Pokój wyposażony jest w podwójne łóżko, łazienkę ensuite, aneks kuchenny, lodówkę, umywalkę, kuchenkę, mikrofalę oraz niezawodne WiFi. Dodatkowo studenci mają dostęp do siłowni, yoga, pralni, kina, stref wypoczynku, czy pobudzających kreatywność przestrzeni do co-workingu. Wszystko czego potrzebujesz.

Sprawdź ceny
Studio L z aneksem kuchennym

Basecamp Studio L aneksem kuchennym posiada dodatkową przestrzeń do relaksu i odpoczynku w komfortowych warunkach. Idealne dla jednej osoby mają na wyposażeniu podwójne łóżko, przestrzeń do pracy, miejsce do przechowywania niezbędnych rzeczy i łazienkę ensuite. Pokój wyposażony jest w aneks kuchenny z lodówką, mikrofalą, umywalką i kuchenką. Dodatkowo studenci mają dostęp do siłowni, WiFi, kuchni, pralni, stref wypoczynku, czy pobudzających kreatywność przestrzeni do co-workingu.

Sprawdź ceny

Kontakt

Basecamp Wrocław

 
 
Karolina
+48 691 179 191