Dzień otwarty Uniwersytetu KEN

19 kwietnia 2024 roku zapraszamy na Dzień Otwarty Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie. Wydarzenie odbędzie się w Auli Głównej w godzinach od 9.00 do 15.00 (gmach główny, ul. Podchorążych 2).

Podczas Dnia Otwartego maturzyści i osoby zainteresowane studiami, będą mogły poznać naszą bogatą ofertę edukacyjną i porozmawiać z przedstawicielami 80 kierunków oraz 200 specjalności.  Na stoiskach będą czekać na Was reprezentanci wszystkich instytutów, którzy przedstawią Wam szczegółową ofertę studiów oraz odpowiedzą na wszystkie nurtujące Was pytania dotyczące procesu rekrutacji, programu studiów i kwestii, które budzą Waszą wątpliwość.

Poza reprezentantami wszystkich instytutów, będą czekać na Was przedstawiciele kół naukowych, organizacji studenckich, Biura Karier i Współpracy z Absolwentami, Biura ds. Osób z Niepełnosprawnościami, Biura Rekrutacji, Działu Spraw Studenckich, Centrum Obsługi Studenta oraz Działu Promocji.

Na stronie Dnia Otwartego dostępny jest dokładny plan stoisk, wykładów i warsztatów, które będą organizowane w ramach wydarzenia. Zapraszamy Licealistów, Maturzystów, nauczycieli, doradców zawodowych i wszystkich zainteresowanych naszą ofertą edukacyjną!

Odkryj z nami swoją przyszłość!

Link do strony Dnia Otwartego: Dzień otwarty – Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie (uken.krakow.pl)