Ewangelikalna Wyższa Szkoła Teologiczna

O uczelni

Ewangelikalna Wyższa Szkoła Teologiczna jest jedyną w Polsce niepubliczną, międzywyznaniową uczelnią teologiczną akredytowaną przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

EWST prowadzi licencjackie studia teologiczne, które przygotowują studentów do pracy w organizacjach o charakterze religijnym i prospołecznym. Po ukończeniu studiów otrzymuje się tytuł licencjata, co daje możliwość kontynuacji studiów drugiego stopnia na poziomie magisterskim na kierunkach humanistycznych lub w uczelniach zagranicznych.

Studia są prowadzone online w trybie niestacjonarnym, co oznacza, że możesz studiować bez wychodzenia z domu, przeznaczając na to tylko 10 weekendów w roku! Program obejmuje 30 przedmiotów oraz 3 miesiące praktyk w ciągu 8 semestrów.

Program jest skierowany przede wszystkim do osób pragnących zdobyć solidne podstawy teologiczne. Przedmioty z zakresu biblistyki, teologii systematycznej, języków starożytnych i nowożytnych, historii, misjologii, duszpasterstwa, psychologii czy apologetyki pozwalają zrozumieć rzeczywistość teologiczną, zarówno w ujęciu historycznym, jak i w odniesieniu do współczesnych wyzwań.

Zaangażowanie w konkretne działania pod okiem doświadczonych opiekunów pomaga przełożyć zdobywaną wiedzę na praktykę życia. W ten sposób program licencjacki łączy w sobie sferę akademicką, rozwój duchowy oraz pragmatyczną użyteczność.

EWST oferuje wszystkie przywileje studenckie: legitymację, stypendia oraz wyjazdy edukacyjne w ramach programu Erasmus+. Istnieje także możliwość zostania wolnym słuchaczem jednego lub kilku wybranych przedmiotów.

Idź do Uczelni

kierunki studiów

Kierunki studiów:

  • Teologia – studia niestacjonarne I-go stopnia, studia online (lic.)

rekrutacja

Dlaczego EWST?

Kontakt

Ewangelikana Wyższa Szkoła 
Teologiczna we Wrocławiu

 

Tel. 71 346 99 00
www.ewst.pl
e-mail: ewst@ewst.pl

Św. Jadwigi 12
50-266 Wrocław